Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a dzięki ich pięknej oprawie, możemy sprawić, że każde spojrzenie będzie niezapomniane.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1.
 Jest to metoda bardzo precyzyjna, która polega na doklejaniu rzęs 1:1 – do każdej pojedynczej rzęsy przyklejany jest dopasowany długością i lekkością włosek jedwabny.
Przedłużanie rzęs metodą 1:1  należy do zabiegów, które nie obciążają naturalnych włosków i nie powodują ich uszkodzenia. Profesjonalnie wykonany wystarcza nawet na miesiąc, w zależności od indywidualnej szybkości wzrostu rzęs. Po upływie około dwóch do czterech tygodni zabieg należy powtórzyć, w celu uzupełnienia włosków, które wypadły w wyniku naturalnego procesu wymiany rzęs.
Pojawiający się często zarzut o szkodliwości zabiegu to mit. Przy doczepianych rzęsach niepotrzebne jest malowanie oka maskarą. Odpada więc codzienny demakijaż rzęs, podczas którego mocno pocieramy okolice oka. Dzięki temu nie podrażniamy rzęs oraz delikatnej skóry oczu. Wpływa to pozytywnie na regenerację i odnowę rzęs.
Aplikacja opiera się na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu – doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, lecz wypada razem z rzęsą naturalną zgodnie z jej cyklem życia. Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet o pięćdziesiąt procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa około 1,5 godziny.

IMG_3773
IMG_3110
IMG_3770
IMG_3771

Zabieg
Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami. Jest całkowicie bezbolesny i odprężający, często zdarza się, że klientki podczas zabiegu zasypiają. Zabieg wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do klientki (oceny stanu i kształtu rzęs naturalnych, wielkości oka itp.). Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej – bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.
Rzęsy naturalne rosną, wypadają i zastępowane są przez nowe. Cykl taki trwa około 8 tygodni. Po 2-4 tygodniach część rzęs naturalnych wypada, co jest naturalnym i nieuniknionym procesem, który odbywa się bez względu na to czy rzęsy zostały przedłużone czy nie. Proces ten jest ciągły, a w danym momencie każda z naturalnych rzęs jest w innym stadium wzrostu. Dla utrzymania uzyskanego efektu zaleca się więc uzupełnianie rzęs co 2-4 tygodnie, tak by móc się cieszyć nimi na stałe. Czas uzupełnienia to średnio 60 min.  Rzęsy można też usunąć w dowolnym momencie, bez szkody dla naszych naturalnych rzęs.

Jak  pielęgnować rzęsy ?
•    Przyjdź na uzupełnienie 2-4 tygodnie po założeniu rzęs.
•    Przez pierwsze dwa dni nie mocz rzęs, unikaj pary wodnej oraz pływania.
•    Mimo iż rzęsy są wodoodporne, regularne korzystanie z sauny może spowodować ich przedwczesne wypadanie.
•    Do pielęgnacji i demakijażu rzęs oraz okolic oczu stosuj wyłącznie kosmetyki stworzone na bazie wody.
•    Należy pamiętać żeby nie trzeć oczu i rzęs.
•    Nie wykonuj trwałej, henny oraz nie stosuj zalotek.
•    Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy.


Przeciwwskazania do założenia:
•    całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie,
•    zapalenie spojówek,
•    choroby alergiczne oczu,
•    infekcje oczu – opryszczka, stany zapalne oczu itp.,
•    zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu,
•    trichotillomania – nerwowe wyrywanie rzęs,
•    retinopatia cukrzycowa,
•    jaskra, zaćma,
•    szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem zdjąć.


Przedłużanie rzęs metodami objętościowymi Volume lashes ( 2D, 3D- 5D)

Metoda objętościowa 2D - 8D pozwala uzyskać efekt maksymalnego zagęszczenia. To formuła i technika opracowana dla kobiet, które pragną mieć maksymalnie uwodzicielskie spojrzenie. Dzięki ultra cienkim włoskom możemy aplikować ich nawet 5-krotnie więcej niż przy metodzie 1:1, zachowując bezpieczeństwo rzęs naturalnych. Cieniutkie, jedwabne rzęsy są praktycznie niewyczuwalne i pozwalają zapomnieć o dopiero co wykonanej aplikacji. Rzęsy  pozwalają na osiągnięcie pięknego, naturalnego wyglądu. Nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają, zapewniają uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne!
Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Doskonale prezentują się przy specjalnych okazjach oraz na co dzień.